750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kompresör Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kompresör Aksesuarları

Kompresör, gazları ve havayı daha yüksek basınçlara sıkıştıran motorlu makinedir. Atmosferden elde edilen havayı, bir yay gibi sıkıştırıp basıncını artırarak hava üreten kompresörler, mekanik enerjiyi pnömatik enerjiye dönüştürürler. İnşaat, otomobil üretim ve bakım, mobilya montajı ve ahşap işleri gibi alanlarda, delme, vidalama, çivileme, zımparalama, yağlama ve boyamaya kadar hemen hemen tüm uygulama noktalarında kullanılan kompresörler kadar, kompresör aksesuarları ve bunların seçimi de oldukça önemlidir.

Kompresör Aksesuarları Neden Önemlidir?

Kompresör aksesuarları mevcut kalite standartlarına uygun olarak kullanılmalarının yanı sıra, parçaların veya aksesuarların bazı aralıklarla değiştirilmesi, cihazınızın performansını en üst düzeye çıkararak ve enerji verimliliğini artırır. Kompresör tiplerine bağlı olarak farklı kompresör ve aksesuarları mevcuttur. Temel kompresör aksesuarları, hortum gövdeleri, hortum makaraları, filtreler ve ayırıcılar, silindir kafesleri, adaptörler, klima, soğutucular, emiş / giriş valfi, pistonlar ve rulmanlardır. Ayrıca yine kompresör aksesuarları arasında yer alan hava ile çalışan ve oldukça dayanıklı yapıya sahip olan kompresör hava tabancaları ve hava araçları pratik ve hızlı çalışma temposuna sağladığı katkı ile dikkat çekmektedir. Günümüzde kullanım alanlarının oldukça fazla olmasından dolayı, pek çok marka farklı alanlarda kullanılmak üzere hava kompresörleri, zımba tabancaları ve benzeri aksesuar üretimi yapmaktadır. Kaliteli ve doğru kompresör aksesuarı seçimi, iş yerindeki verimliliğinizi önemli ölçüde artırır. Kompresör aksesuar fiyatları sahip olduğu özelliğe ve üretildiği materyaline göre farklılık gösterir.

Koçtaş, zengin ürün yelpazesi ve müşteri odaklı hizmet prensibiyle sizi ihtiyacınız olan en doğru ürünle buluşturur. Alanında uzman Kale Makine, Nur-Al Hırdavat, Ptx, Kale ve Scheppach markalarının kompresör hortumları, kompresör tabancalarıkompresör uçları kompresör aksesuarları arasında sizi bekliyor. Kaliteli ürünleri fiyat avantajları ile hemen keşfedin! 

Daha fazla göster