65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Alet Çantasında Neler Bulunmalı ?

BUNLARADA İHTİYACINIZ OLABİLİR


İLGİLİ KATEGORİLER

Güzel Ev Hareketi Başladı! Ev Aletleri İçin Hobi Köşesi Nasıl Yapılır?

Güzel Ev Hareketi Başladı! Ev Aletleri İçin Hobi Köşesi Nasıl Yapılır?

“Evinizi güzelleştirmeniz için bir güzel fikir yeter!” dedik, güzel ev hareketini başlattık. Peki, evinizi güzelleştirmeye, balkonunuza ne zamandır istediğiniz hobi köşesini yaparak başlamaya ne dersiniz? Elektrikli ve mekanik el aletlerinizin oluşturacağınız bu hobi köşesinde çok güzel duracağına emin olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit: Sizinle paylaştığımız adımları izleyerek balkonunuzu daha şık bir hale getirmeniz mümkün!

Devamı...

Usta Ekipmanlar

Usta Ekipmanlar

 

Kategoriyi İncele

Alet Çantasında Neler Bulunmalı?

Büyük çaplı tamir ve montaj işlemlerinde tesisatçıların ve tamircilerin kapısını çalabilirsiniz. Ancak evinizdeki ufak tefek sorunları kendi başınıza çözmeniz mümkün. Bunun için ihtiyacınız olan bir alet çantası! Peki bu alet çantasında neler bulunmalı; hayatınızı kolaylaştıra aletlere gelin göz atalım…

Mobilya Montaj İşlemleri için Alet Çantasında Neler Bulunmalı?
Son zamanlarda internet alışverişinin popüler hale gelmesiyle birlikte hızlanan demonte ürün alışverişi, alıcıların montaj yeteneklerini geliştiriyor. Sipariş ettiği ürünü kurmak için kolları sıvayan kullanıcılar, satın aldıkları takım çantası seti ile bütün evin mobilyalarının montajını gerçekleştirebiliyor. Hal böyle olunca akıllara şu soru geliyor: Mobilya montajında ve dekorasyon işlerinde kullanılan bir alet çantasında neler bulunmalı? Alet çantanız için ilk olarak bir tornavida seti edinmekle işe başlayabilirsiniz. Ardından alyan anahtarı, çekiç, vida gibi temel montaj araç gereçlerinden edinmelisiniz. Duvarlarınızı süslemek için çerçeveler asmayı düşünüyorsanız söz konusu duvarın yapısal özelliklerini bilmeniz gerekiyor. Örneğin, perde duvarlar çivi tutmayacağından bu tip bir duvara dekoratif nesne asarken dübel ve matkaba ihtiyacınız olacaktır. Dekoratif uygulamalarda daha düzenli bir görünüm elde etmek istiyorsanız hizalama işlerinde su terazisi ve gönye kullanmayı ihmal etmeyin.

Bozulan Elektronikleri Tamir Etmek İçin Evinizdeki Alet Çantasında Neler Bulunmalı?
Bir evin olmazsa olmazları arasında yer alan takım çantası bazen hayat bile kurtarır. En sevdiğiniz dizinin tam ortasında televizyonun sesini açmak için elinize aldığınız kumanda, çocuğunuzun en sevdiği oyuncak, salonda asılı duran duvar saati, sevdiklerinizi aramak istediğiniz ev telefonu aniden bozulduğunda başvuracağınız ilk adres: Alet çantası! Peki bu tarz günlük problemleri çözebilmeniz için evinizdeki alet çantasında neler bulunmalı? İlk etapta elektronik aletlerin içini açmak için normal bir tornavida ile vidaları gevşetmeyi deneyebilirsiniz. Olmuyorsa ya farklı uca sahip bir diğer tornavida ya da yıldız tornavida işinizi görecektir. Karşılaştığınız problemi çözmek için somun ile sıkıştırılmış cıvataları çözmeniz gerekiyorsa İngiliz anahtarı kullanmanız şart. Özellikle sıhhi problemlerle baş edebilmek için alet çantanızda bir adet İngiliz anahtarı bulundurmanızda fayda var. Daha küçük boyutlu sıkma ve gevşetme işlemleri için ise pense kullanabilirsiniz. Evinizi yenilerken içi temel onarım ve montaj işlerinde kullanabileceğiniz aletlerle dolu takım çantası mutlaka alınacaklar listesinde olmalı! 

Vida, testere, pense, ingiliz anahtarı, tornavida gibi en bilindiklerinden havya, lehim pompası, cırcır anahtar… Alet çantasında neler bulunmalı, sorusunun başlıca yanıtı. Ancak siz ihtiyacınız olan amatör ya da profesyonel işleriniz için tüm alet ve hırdavat çeşitlerine Koçtaş’tan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize atın; ani durumlara karşı alet çantanız şimdiden hazır olsun!