Peşin Fiyatına  7 Taksit

Banyo Dolapları

Duş Sistemleri

Duş Setleri

Vitrifiyeler

Batarya ve Musluklar

Banyo Seramik ve Fayansları

Sifon

Banyo Aksesuarları

Banyo Tekstil

Rezervuar ve Aksesuarları

Banyo Bakım Setleri

Banyo Havalandırma ve Isıtma

Banyo

Banyo, bir evin olmazsa olmaz mekânlarındandır. Tüm günün yorgunluğunu ve stresini güzel bir banyoda, sıcacık bir duş alarak atabilirsiniz. Birbirinden zengin seçeneklere sahip banyo tasarımları karar vermenizi zorlaştırıyorsa banyo dekorasyon fikirleri ve dekorasyonunuzu daha şık hale getirecek püf noktaları size yol gösterebilir. Banyo takımı modellerinden banyo aydınlatma aksesuarlarına, banyo dolaplarından fayans ve paspas seçimine incelikle tasarlanmış her ayrıntı sizi hayalinizdeki banyoya bir adım daha yaklaştıracaktır. 

Ruhunuzu ve Bedeninizi Dinlendirecek Banyo Dekorasyon Fikirleri 

Banyonuz büyük ya da küçük olabilir, fakat birbirinden renkli dekorasyon fikirleri ile onu oldukça şık ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Küçük banyolar için bütün alanı kaplayan geniş küvetler yerine kullanmaya müsait orta boy - minimal küvetler tercih edebilir ya da duşakabi ile mini bir duş odası da hazırlayabilirsiniz. Banyo dolabı ve banyo yüzeyi seçerken parlak renklerden yararlanmanız ortamın daha ferah görünmesini sağlayacaktır. Büyük aynalar ise göz yanılması yaratarak alanı genişletecektir. Modern banyo takımları ile banyonuza hareket katabilirsiniz. Özellikle ortamın ıslak görünmesine yol açan, suyu içine emen banyo paspasları sayesinde alanın çıplak görünmesine engel olabilir, düşme ve kaymaların önüne geçebilirsiniz. Banyo aksesuarları banyolarınızın konforunu ikiye katlayacağı gibi içinize sinen bir dekorasyon tasarlamanızda da en büyük yardımcınız olacaktır. 

En Çok Tercih Edilen Banyo Aksesuar Çeşitleri Nelerdir? 

Banyo aynası, banyo askısı, çöp kocası, diş fırçalık seti, havluluk, sabunluk, tuvalet fırçası, tuvalet kağıdı standı ve banyo gider süsleri genel olarak banyo aksesuar çeşitleri arasındadır. Banyonuzun şık bir dekorasyona sahip olması için tüm bu aksesuarlardan yararlanabilir aynı zamanda farklı fikirler ve aksesuarlardan da yardım alabilirsiniz. Duşakabin bölgesine zarar vermeyecek uzak yerlere küçük mumluklar yerleştirebilirsiniz. Banyo köşe rafları ile banyonuzdaki fazla eşyaları düzenleyebilir ve ortamın kalabalık olmasına engel olabilirsiniz. Şampuanlarınızı, liflerinizi ve duş jellerinizi ise estetik banyo rafları aracılığıyla düzene sokabilirsiniz. Modern banyo setleri ile dikkat çekici bir ortam yaratabilirsiniz.

Banyonuzun Şık ve Konforlu Olması için Ayrıntılara Önem Verin 

Banyo bataryası soğuk ve sıcak su ile duş bağlantısının bir arada bulunduğu musluk takımına verilen isimdir. Banyo çeşitleri her ne kadar birbirinden farklı dekorasyonlara sahip olsa da banyo bataryası her banyonun temel taşıdır. Banyonuzu daha şık gösterebilmek için batarya takımınız büyük önem taşır. 

Banyo aydınlatma sistemi de, ışığın gücünden doğru bir şekilde faydalanmak adına doğru seçilmelidir. Banyo fayansları aydınlık ve parlak renklerden seçilerek, alan küçük olsa bile onu büyük göstermeye yardımcı olur.

Banyo Tesisat Malzemeleri Hakkında Faydalı Bilgiler 

Banyo tesisat malzemeleri özellikle banyosunu yenilemek, banyo tadilatı yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla kullanılan tamir ve bağlantı malzemeleridir. Musluk, lavabo malzemesi, vana, musluk contası, musluk uçları, banyo bataryasına kadar her türlü banyo tesisat malzemesini Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Tesisat tamir ve bağlantı malzemeleri ile banyo tesisatınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Banyo Mobilyası Alacaklar İçin Doğru Adres Neresi?

Banyo dolapları, banyolarınızın hem derli toplu görünmesini sağlar hem de banyonuzda daha estetik bir görünüm yaratır. Banyo mobilyası seçerken özellikle renklere, banyonuzun hacmine, işlevsel olmasına, sizi görsel olarak tatmin etmesine dikkat etmelisiniz. Koçtaş banyo dolabı seçenekleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Üstelik uygun fiyatlı banyo dolapları, bütçenize de hitap eder. Dilediğiniz renkte banyo dolapları, banyo aksesuarları ve duşlukları bulabileceğiniz Koçtaş Online’da alışverişin kolaylığından faydalanarak seçimlerinizi tek tıkla sepete atabilirsiniz.

Daha fazla göster