750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sulama Setleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
13 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Sulama Setleri

Her bahçenin bakımlı ve güzel görünmesi için sulanmaya ihtiyacı vardır. Saksıda yetiştirdiğiniz çiçekleriniz için sulama kapları yeterli olsa da geniş alanlardaki çiçekler, ağaçlar ve çimenler için bu kaplarla su taşımak çok yorucu ve uzun süren bir işlem olabilir. Bahçe sulama işleminizi keyifli hale getirmek için sulama setleri ideal ve pratik bir çözümdür.

Sulama setleri içerisinde yer alan uzun hortumlar, damla sulama sistemleri için filtreler, gübreleme ve ilaçlama için kullanabileceğiniz basınçlı spreyler, bağlama aparatları ile beraber sunulan sulama başlıkları, duvara monte makaralı hortum setleri, taşınabilir makaralı hortum setleri, çiçeklerinize ihtiyacı kadar su veren sprey tabanca setleri, farklı başlıklar sunan sulama tabancası setleri ve püskürtme ayarlı tabancalar ile büyük bahçelerde bile yorulmadan sulama yapabilirsiniz.

Tek Bir Başlıkta Farklı Çözümler Sunan Sulama Setleri

Bahçe sulama sistemleri her boyuttaki bahçede kullanılabileceği gibi balkonlarınızda da hem yıkama hem de sulama işlemleriniz için çözüm sunar. Dışarıdan gelen tozlara ve dökülen yapraklara karşı korumasız durumda olan balkonları sıklıkla yıkama ihtiyacı duyabilirsiniz. Taşıma su ile yüksek efor sarf etmeniz gereken bu işlemi uzun hortumlarla kolaylaştırabilirsiniz. Yıkama konusunda büyük kolaylık sağlayan hortumlar direkt olarak çiçeklere tutulduğunda çiçeklerinizi kırabilir. Bu tür durumlara engel olmak için hortumlarınıza sulama setleri arasında yer alan püskürtme ayarlı tabancalardan takarak başlığı farklı ayarlara çevirip, aynı hortumla hem çiçeklerinizi sulayabilir hem de temizlik işlerinizi yapabilirsiniz.

Sulama Setleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bahçe sulama seti alırken öncelikle bahçenizde bir su kaynağı oluşturmanız gerekir. Aynı kategoride yer alan pirinç ve krom bahçe musluğu seçenekleri ile ihtiyacınız olan kaynağı sağlayabilirsiniz. Musluğa bağlayarak çalıştırabileceğiniz sulama setleri farklı başlık ve uzunluk seçenekleri de sunar. Büyük bahçeler için uzun hortumlar suyu bahçenin her köşesine ulaştırmanızı sağlarken makaralı hortum setleri sayesinde bu uzun hortumların ortalıkta dağınık bir görüntü yaratmasını engelleyebilirsiniz. Özenle büyüttüğünüz saksı çiçeklerinizin kırılmaması için sprey sulama tabancalarından faydalanabilirsiniz.

Yorucu sulama işlemlerinizi kısa sürede ve kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan sulama setleri uygun fiyat avantajlarıyla Koçtaş’ın online alışveriş sitesinde! Şimdi sipariş verin, bahçe sulama işleminizi eğlenceli bir hale getirin.

Daha fazla göster