750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
15 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Banyo Tabureleri

Banyo Tabureleri 

Banyo, evlerimizin önemli kullanım alanlarından biridir. Temizlik ve bakım ihtiyaçlarımızı karşıladığımız bu bölümde, göz zevkimize hitap eden bir dekorasyon oluşturmak isteriz. Banyoya konacak her eşyanın, banyo ile uyumu, kullanışlı ve uzun ömürlü olması da önem verdiğimiz hususlardan biridir. Banyo tabureleri, özellikle çocuk ve yaşlıların olduğu evlerde ihtiyaç duyulan detaylar arasındadır. Banyo tabureleri sayesinde yaşlılar oturarak duş alma konforuna sahip olabilirken çocuklar da banyo tabureleri kullanarak yetişkin yardımına gerek duymaksızın  banyolarını ve lavabo ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirler.

Banyolardaki Küçük ve Pratik Yardımcılar: Banyo Taburesi Çeşitleri

Banyo tabureleri banyoda hayatımızı kolaylaştıran ürünlerdendir. Duş esnasında küvet veya duşakabin bölümünde oluşan ıslaklık ayağımızın kaymasına sebebiyet verebilir. Tam da bu ihtiyacınıza göre tasarlanan plastik banyo taburesi ya da kaymaz ayaklara sahip, metal veya alüminyumdan üretilen banyo tabureleri ile çok daha rahat edebilirsiniz. Bu ürünler oldukça kullanışlı ve dekoratif olmalarının yanında, yalnızca banyonuzda değil evinizin ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarında da kullanabileceğiniz yapıdadır. Küvet şeklindeki banyolar için banyo tabureleri kullanabileceğiniz gibi, küvetin her iki tarafına monte edebileceğiniz kollara sahip ayaksız küvet oturağı da tercih edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu ürün, paslanmaz özellikte ve küvete sabitlendiğinden görsel açıdan da hoş bir aksesuardır. Banyo tabureleri çeşitlerinden bir diğeri ise, dekoratif ve kolay kullanım özelliği ile dikkat çeken duvara monte duş oturağıdır. İsterseniz küvet tipi banyo, isterseniz de duşakabin tipi banyolar için kullanabilirsiniz. Duvara kolayca monte edilebilir ve katlanabilir özelliktedir. Banyo esnasında açılarak oturak olarak kullanılabilir.

Çocuğunuz Rahat Etsin: Çocuk Banyo Tabureleri

Banyolar ve lavabolar genelde sabit boyutlarda yüksekliğe sahip olduğundan, çocuklar için lavaboya yetişmek ya da duş almak ebeveyn yardımıyla mümkün olabilmektedir. Hayatınızı kolaylaştıracak çocuk banyo taburesi ile çocuğunuz sizin yardımınıza ihtiyaç duymadan lavaboya yetişip ihtiyaçlarını giderebilir. Yalnızca lavabo için değil, banyo ihtiyacı için de küvet basamağı olarak kullanabilir. Çocuklarınızın duş keyfini daha güvenle yaşaması için küvet içine yerleştireceğiniz bir banyo oturağı ideal bir çözüm olacaktır. Düşüp kaymalara engel olmak adına, banyonuzda duş oturağı kullanmak işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Üstelik çocuklara özel tasarlanan bu ürünler, çocukların seveceği birbirinden farklı renk ve desenleri ile çocuk banyo eğitimi için katkı sağlamaktadır. Farklı çizgi film karakterlerine sahip desenler, kaymaz ayaklar ve ihtiyaca göre iki basamaklı çeşitleriyle çocukların severek ve kolayca kullanımı amaçlanmıştır.

Banyo Tabureleri Nerede Bulunur?

Koçtaş’ta isteğinize ve ihtiyacınıza uygun her renk ve çeşitte banyo tabureleri bulabilirsiniz. Fiyatlarıyla bütçenize hitap eden bu ürünler, banyonuza da harika bir aksesuar olarak renk katacak. Siz de bu dekoratif ürünlere sahip olmak için şimdi online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ı ziyaret edin ve tek tıkla siparişinizi tamamlayın. 

Daha fazla göster