750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Metalia

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
85 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Metalia

Uzun yıllar boyunca üretim faaliyetlerini sürdüren Metalia, kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için çeşitli ürün seçenekleriyle hizmet veriyor. Farklı boyut ve özelliklerdeki ürün modelleri bulunan marka, mobilya tasarımı ve üretiminde ülkenin en çok tercih edilenleri arasına girmeyi başarıyor. Ürünleri arasında gardırop, baza, ranza, portmanto ve daha birçok seçenek bulunan Metalia, kaliteli ve güvenilir üretim politikasıyla, kullanıcı beklentilerine yönelik ürünler tasarlıyor. Birçok model ve renk alternatifiyle tasarlanan Metalia baza, ranza ve diğer mobilya çeşitleri; sağlam ve dayanıklı yapılarıyla, uzun ömürlü ve rahat bir kullanım olanağı sağlıyor. Markanın ürün çeşitleri, üretiminde kullanılan malzemeler ve ürün modelleri göz önünde bulundurularak koleksiyonlara ayrılıyor.

Metalia Modern Yatak Seti ve Gardırop Modelleriyle Öne Çıkıyor

Modern ya da klasik tarzlarda tasarlanan ürün seçenekleri, fonksiyonel özellikleriyle rahat ve pratik kullanım imkanları sunuyor. Tek kişilik ya da çift kişilik baza ve başlıktan oluşan Metalia yatak seti seçenekleri, çeşitli model ve renkleriyle farklı tarzlarda dekore edilmiş evlere rahatlıkla uyum sağlıyor. Odalarınızın büyüklüğüne göre seçebileceğiniz farklı boyutlardaki bazaların yanı sıra, dar alanlar için oldukça rahat kullanım imkanı sunan ve yerden tasarruf etmenize imkan tanıyan ranza modelleri de sıklıkla tercih ediliyor. Tek, çift, üç ya da dört kapaklı Metalia gardırop çeşitleri, geniş iç hacimleri sayesinde çok sayıda kıyafet ve eşyanızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize olanak sağlıyor. Markanın ürün çeşitleri arasında metal profil baza ve ranza modellerinin yanı sıra, suntalam gardırop ve kitaplık modelleri de bulunuyor. 

Metal ve ahşap malzemelerin birlikte kullanıldığı kitaplıklarla birlikte tv sehpaları da öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. Markanın sağlam malzemeler kullanarak ürettiği tüm tasarımlarını uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Evinizin farklı odalarında yer verebileceğiniz mobilyalar, dikkat çekici tasarımlarıyla tarzınızı ve zevklerinizi de yansıtmanıza yardımcı oluyor. Çeşitli ürün seçenekleri arasından ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ürün modellerini rahatça bulabilirsiniz. Metalia mobilya seçeneklerini Koçtaş fırsatlarıyla inceleyebilir, online alışveriş imkanlarından faydalanarak hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Daha fazla göster