65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  77   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Banyo Bataryaları

Banyo Bataryaları

Banyo bataryaları,  içinde küvet veya duş bulunan tüm ıslak hacimlerde soğuk ve sıcak suyu elde etmek için kullanılan armatürlerdir. Hem fonksiyonel hem de görsel açıdan birçok ürün seçeneği  bulunan  banyo bataryaları özelliklerine göre farklı fiyatlardan satışa sunulur. Bu ürünler arasından armatürü kullanacağınız yüzeyin fiziksel koşullarına ve bütçenize uygun olanı satın alıp montajını gerçekleştirerek banyolarınızda sıcak ve soğuk su akışını sağlayabilirsiniz.


Banyolarınızı Güzelleştirecek En Kullanışlı Banyo Bataryaları Çeşitleri

Fonksiyonel özelliklerine ve tasarımlarına göre çok sayıda farklı  banyo bataryası  modeli mevcuttur. Bu ürünleri birbirinden ayıran en önemli özelliklerden biri ürünün montaj şeklidir. Dolayısıyla sizin de alışveriş esnasında ilk belirlemeniz gereken kriter bataryanın takılacağı yüzeyin montaja ilişkin gereklilikleridir. Bazı yüzeylerde sıva altı ürünlerin tercih edilmesi uygunken bazı ürünlerde ise sıva üstü ürünlerin kullanılması gerekir. Bu bağlamda  banyo batarya modelleri  arasında ilk olarak aradığınız montaj özelliğine sahip çeşitlere göz atmanızda fayda var. Bunun yanı sıra  banyo bataryaları  arasında kullanım şekline göre de farklılıklar görülür. Bazı  banyo bataryaları  tek kollu iken bazıları iki kollu kontrol mekanizmasına sahiptir. Ayrıca ürünler arasında debi değerine bağlı olarak değişiklik gösteren su akış hızı ve şekli de önemli bir ayırıcı etmendir. Çeşitli  banyo armatür  seçenekleri arasında bazı modeller her türlü duş başlığı ve el duşu modeli ile uyumlu çalışırken belli başlı ek aksesuarlarla uyumluluğu bulunan ürünler de mevcuttur. Bu bağlamda alıcı  banyo musluğu seçerken ürünle uyumlu olan duş başlıkları da incelemelidir. Standart fonksiyon ve özelliklerinin yanı sıra bazı ekstra özellikler sayesinde de  banyo bataryaları  çeşitlilik gösterir. Bu özellikler arasında su tasarruflu özel perlatör, çeşitli kireç kırıcılar, kilitlemeli sistem yönlendirici gibi özellikler sayılabilir.

Banyo Bataryaları Fiyatlarını Belirleyen Detaylar Nelerdir?

Banyo bataryaları  her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri ile kullanıcıyla buluşur. Ancak bu ürünler arasında fiyat farklılığına neden olan etmenlerden de söz etmek gerekir. İlk olarak sektörün önde gelen firmalarına ait ürünlerin daha yüksek fiyatlarla satışa sunulduğundan söz edilebilir. Bunun yanı sıra ürünlere eklenen her bir ekstra fonksiyon fiyat artışına neden olur. Dolayısıyla daha standart ürünlere bakıldığında bu tip ürünlerin her türlü bütçeye hitap ettiği görülebilir. Ayrıca ürünün tasarımı da fiyatlandırılması hususunda önemli bir etmendir. Bu anlamda kullanılan malzeme, musluk başlıkları ve çeşitli estetik detaylar ürünün değerini belirleyici özelliktedir. Genel olarak krom kaplama olarak görmeye alıştığımız  banyo bataryaları  çok farklı malzemelerden de üretilebilir. Bronz malzemeden üretilen antik tasarıma sahip ürünler özellikle klasik tarzda döşenmiş banyolar için ideal bir seçenektir. Bu tip banyo bataryalarında kullanılan klasik Osmanlı desenli musluk başlıkları sayesinde malzemenin ürüne katmış olduğu klasik havanın tamamlanması sağlanır. Dolayısıyla görmeye alışık olduğumuz banyo bataryaları yerine bu tip alternatif tasarım önerileri sunan ürünlerin fiyatları da fonksiyonel açıdan büyük farklılıklar yaratmamasına rağmen standart ürünlere oranla daha yüksektir.

Her Alan İçin En Şık ve Kullanışlı Banyo Bataryaları

Çeşitli model seçenekleri ile satışa sunulan banyo bataryaları bireysel kullanıcılar tarafından tekli olarak alınabileceği gibi otel vb. çok odalı yapılarda kullanılmak üzere toplu bir şekilde banyo bataryası alış işlemleri de gerçekleşir.  Dolayısıyla banyo bataryaları lüks oteller ve en üst segment projelerde kullanılmak üzere tasarlanan modelleri ve evlerimizde kullanacağımız daha standart ürünlere dek çok farklı seçeneklerle geniş bir skalaya sahiptir.

Farklı tasarımlara ve fiyatlara sahip birbirinden çeşitli banyo bataryaları şimdi Koçtaş’ta! Sepetinize eklemeyi unutmayın.

Daha fazla göster