750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti

Tuvalet kağıdı, fırça, gazete gibi malzemeleri bir araya getirmenizi sağlayan ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti ürünleri ev ve iş yerlerinize modern bir görünüm kazandırmanıza yardımcı oluyor. Kolayca temizlenebilen ürünler hem sizin banyonuzu düzenli tutmanıza olanak sağlıyor hem de renk ve dizayn seçenekleri ile banyonuza dekoratif bir hava vermenizde sizlere fikir veriyor. Banyonuz sık kullanılıyor ve devamlı tuvalet kağıdı yerleştirmek zorunda kalıyorsanız yedekli ürünler tam size göre. Ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti seçenekleri, hem fonksiyonellik hem de tasarımınıza dinamizm katarak, banyolarınıza düzen getirecektir.   

Banyonuzun Düzenli Görünmesi İçin En Büyük Yardımcılarınız 

Banyoda gazete ve dergi okumayı seviyor ancak gazete ve dergiler gelişigüzel duruyor ve dağınık bir görüntüye neden oluyorsa ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti sizin bu dağınıklığı şık bir düzene dönüştürmenize imkan tanıyacaktır. Ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti, tuvalet kağıdı standıtuvalet kağıdı ve gazetelik standı, ayaklı klozet fırçası seti, ferforje tuvalet kağıtlığı, ayaklı tuvalet kağıtlığı çeşitlerini kapsamaktadır. Çelik, krom ve alüminyum malzemelerden üretilmiş ürünler, talebinize göre sadece tuvalet kağıtlarınız ya da tuvalet kağıtlarınız ile birlikte fırça veya gazete/dergi stantlarınızı bir arada tutacak şekilde çok amaçlı olarak dizayn edilmişlerdir. Tuvalet kağıtları ve fırça setlerinde hijyen konusu özellikle düşünülerek fırça haznesi sökülüp/takılacak şekilde tasarlanmış ürünler bulunmaktadır. 

Ayaklı Fırçalık ve Kağıtlık Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Banyonuzun özellikle rengi, dekorasyonu ve seti koyabileceğiniz alan sizin setinizi belirlemenizde en önemli faktör olacaktır. Banyonuzun kullanım sıklığı ve kullananların okuma alışkanlıkları da seçiminizde dikkat etmeniz gereken hususlardır. Banyo dekorasyon ürünlerini ev ve iş yerlerinizin banyo ve tuvaletlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

İhtiyacınıza ve zevkinize göre faklı seçenekleri bulunan ayaklı fırçalık ve kağıtlık seti ürünleri Koçtaş’ta! Şimdi Online alışverişe başlayın ve dilediğiniz ürünü sepete ekleyin.

Daha fazla göster