750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Klozet Fırçaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
44 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Klozet Fırçaları

Banyo ve tuvaletlerin önemli hijyen malzemelerinden olan klozet fırçaları modelleri farklı tasarımlar ve materyallerle üretiliyor. Şık görünümlü, dayanıklı ve işlevsel özelliklerle tasarlanan ürünler, renkleriyle de dikkat çekiyor. Evin banyo, tuvalet gibi alanlarında hijyen çok önemli olduğu için klozet fırçası da özenle seçilmesi gereken bir ürün. Bu nedenle kir tutmayan, çabuk arınan, sağlıklı malzemeden yapılan fırçaların tercih edilmesi önem taşıyor. Evinizde kullandığınız tuvalet fırçalarının mikrop biriktirmeyen, kolayca temizlenen malzemelerden yapılmış olmasına özen göstermelisiniz.  

Üretildiği Materyallere Göre En Kullanışlı Klozet Fırçaları 

Alternatif malzemelerden üretilen tuvalet fırçalığı ve fırçası, her banyoda yer alması gereken ürün özelliği taşıyor. Belirli aralıklarla yenilenmesi gereken klozet fırçaları sert plastik, çelik, krom ve seramik gibi materyallerden üretiliyor. Fırça ve fırça kabından oluşan bu ürünler rengârenk modellerle sunuluyor. Şık tasarımlı duvara monte tuvalet fırçası modellerinin bazıları ise altın kaplama görünümü veren özellikleriyle dikkat çekiyor. Klozet fırçası seçerken banyonuzdaki aksesuarlarınızla uyumlu olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Klozet fırçaları krom tuvalet fırçası, seramik, melamin ve çelik tuvalet fırçası gibi birçok faklı modele sahip. Duvara asılan seramik ve metal özellik içeren modeller, oldukça şık tasarımlardan oluşuyor. Kolayca temizlenen, kullanım rahatlığı sunan, hijyenik özellikli klozet fırçaları ile banyolarınıza renk ve sağlık katabilirsiniz. Dar tuvaletler ve banyolar için en ideal model ise kromdan yapılan küçük silindirik tuvalet fırçaları oluyor. Silindirik yapısıyla en dar alanlarda bile rahatlıkla durabiliyor.

Klozet Fırçalarının Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev ve ofislerde hijyenik temizlik gerektiren yerlerin başında tuvaletler geliyor. Klozetlerin temizlenmesi için gerekli olan tuvalet fırçalarının bakımı da ayrı bir özen gerektiriyor. Bakterilerin birikmesine yol açabilen klozet fırçalarını mikroplardan arındırmak için haftada bir veya iki kez temizlemelisiniz. Bu iş için kullanacağınız bir kovaya, çamaşır suyu katılmış su koyarak tuvalet fırçalığı ve fırçasını içine atıp bir süre bekletmelisiniz. Daha sonra durulayarak temizleme işlemini bitirebilirsiniz. 

Kaliteli materyallerle üretilen klozet fırçaları Koçtaş’ta! Kaliteyi uygun fiyata almak için şimdi online kolaylığıyla alışverişe başlayabilir, beğendiğiniz ürünü sepete ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster