150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bahçe Tekstili

Filtreler
Özellikler
-

Bahçe Tekstili

Bahçe mobilyalarınız için hazırlanmış minderler, kılıflar ve örtüler, sıcak ev ortamınızı bahçenize de taşımak için incelikle tasarlanmış tekstil ürünleridir. Bahçe tekstili  ürünleriyle bahçenize renk ve konfor katabilir, dekorasyon zevkinizi bahçenize de taşıyabilirsiniz. Bahçe tekstili bahçenizde daha zevkli vakit geçirmenizi sağlayacağı gibi misafirlerinizi ağırlarken de onlara konfor sunacak en büyük yardımcılarınız olacaktır.

Bahçe Tekstilinin En Konforlu Parçaları: Minderler

Bahçe tekstili denilince ilk akla gelen ürünler bahçe mobilyalarınıza ya da çimlere keyifle uzanmanıza olanak sunan minderler. Bank minderi, körüklü minder, şezlong minderi,  sandalye ve  salıncak minderi olarak gruplandırabileceğimiz ürünler oturma alanlarınıza şıklık katar. Aynı zamanda çok daha konforlu ve rahat bir oturma deneyimi sunar.  Sandalye minderi seçerken bahçe mobilyalarınızın rengine ve tarzına uygun bir seçim yapmalısınız. Böylelikle bahçenizin daha hoş görünmesini sağlar. Sandalyeler eğer ahşap rengi ise daha çok pastel renklerde sandalye minderi tercih etmeniz dekorasyonda uyum yakalamanızı kolaylaştırabilir. Sandalye minderlerinizde önceliği dekorasyon zevkinize verseniz de minderlerin yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi, dış mekan dayanıklılığı ve uzun kullanım ömrü gibi faktörleri es geçmemeniz yerinde olacaktır. Bahçe mobilyalarınızın görüntüsüne şıklık katacak bu bahçe tekstili ürünleri hem estetik olarak bahçe ve balkonunuza yeni bir boyut kazandırır hem de her açıdan fonksiyonellik sağlayarak konforlu dakikalar geçirmenize olanak tanır.

Bahçe Tekstili ve Dekorasyon

Bahçe tekstili  bir bütün olarak alındığında dekoratif sonuçları çok daha memnuniyet verici olacaktır. Bahçe minderleri ve bahçe mobilyası kılıfı seçimlerinizle bahçe mobilyalarınız ve masa örtüleriniz bir uyum halinde olduğunda size de kusursuz dizayn edilmiş bahçenizin keyfini doyasıya çıkarmak kalacaktır.  Havuz kenarında ya da yeşil alan içinde konumlandırdığınız şezlonglarınızı renklendirecek şezlong minderi  seçimleriyle ise tüm zamanınızı bahçenizde geçirmek isteyebilirsiniz.  Bahçe tekstili ürünleri ile bahçelerinizde şık davetler verebilir, kış bahçelerinizde ise ise daha sıcak bir ortam yakalayabilirsiniz.

Bahçe Mobilyası Kılıfı ile Mobilyalarınız Uzun Yıllar Sizinle

Çok severek ve bütçe ayırarak aldığınız bahçe mobilyalarınızın, elbette kısa sürede ömrünü tamamlayıp bahçenize veda etmesini istemezsiniz. Ancak bahçenizde kullandığınız mobilyalar ne kadar kaliteli ve dayanıklı da olsa hava şartlarından, uzun süre yağmura ve neme maruz kalmaktan kolaylıkla yıpranabilir. Bu olasılıklara karşı mobilyalarınızı korumak ve yaşayacağınız problemlerin önüne geçmek adına hem göze hoş gelen hem de sorununuzu basit bir dokunuşlar ortadan kaldıracak bir yöntem mevcut: Bahçe mobilyası kılıfı! Bu kılıflar su geçirmez özelliği ile mobilyalarınızı hava şartlarına karşı korumak için tasarlanmıştır. Böylelikle mobilyalarınız olumsuz şartlara maruz kalmadığı için paslanma, çürüme gibi erken yıpranma belirtileriyle karşılaşmazsınız. Ayrıca bahçe mobilyası kılıfları kullanarak mobilyalarınızın tozlanması ve lekelenmesine karşı da önlem almış olursunuz. Çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahip, kolaylıkla takıp çıkarabilen ve çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip kılıflar hem bahçe mobilyalarınızı hem de bütçenizi korur. Özellikle yazlıklarda uzun süre kullanılmayan bahçe mobilyaları kılıflar sayesinde yıpranmadan temiz kalabilir. Siz de yaz geldiğinde mobilyalarınızı kullanıma hiç zahmete girmeden yeniden kullanıma açabilirsiniz. Böylece mobilyalarınızı daha uzun vadede iyi bir şekilde korumuş olursunuz.

Yazın bahçenize renk katmak, kışın ise kış bahçenizde sıcaklık yakalamak ve evinizdeki konforu bu alana taşımak için Koçtaş’ın bahçe tekstili alanındaki zengin ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bahçe tekstili alanında ihtiyacınız olan tüm ürünlere Koçtaş’tan rahatça ulaşabilir, en uygun  ürünü uygun fiyat garantisiyle satın alabilirsiniz.  Tıpkı evinizin içi gibi bahçenizin de her köşesinde keyif almak istiyorsanız  bahçe tekstili ürünlerini şimdi sepetinize ekleyin.

 

Daha fazla göster
61 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: