65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  56   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kamp Termosları

Termoslar

Kamp, spor ve outdoor malzemeleri arasında bulabileceğiniz termoslar sıcak veya soğuk içecekleri taşımaya ve istenildiği zaman içebilmeye olanak tanıyan ürünlerdir. Termoslar litre özelliklerine ve kalitelerine göre ayrı olarak sınıflandırılır. Termos seçimi yaparken sıcak içecek için mi yoksa soğuk içecek için mi tercih edileceği de önem taşır. Bazı termoslar sıcak içeceği muhafaza etmek için özel olarak tasarlanmışken bazıları da soğuk içecekler için idealdir.

Her yerde Yanınızda: Termos Modelleri Nelerdir?
Termosların içinde iki adet kap vardır. Bu kapların havaları boşlamış olduğu için termoslar uzun süre sıcak ya da soğuk içeceklerin aynı ısıda kalmalarına yardımcı olur. Pompalı çelik termos modelleri özellikle uzun gezilerde, seyahat ve piknikte vazgeçilmez ürünlerden biridir. İçindeki sıvıyı uzun süre isteğe bağlı olarak sıcak ya da soğuk olarak muhafaza eden ürünler pompaları sayesinde kolaylıkla kullanılabilirler. İçi ve dışı tamamen çelikten oluşan modeller uzun süre kullanıma uygun ve dayanıklı özellikler gösterir. Vakumlu kapak yapısı ise sıvıların ısısını uzun süre muhafaza etmeye yardım eder. İçi düz olan modeller kolay temizlenebilir yapıları ile öne çıkar. Avcı çelik termoslar minimal formları ve ergonomik yapıları ile kolayca taşınabilir. Uzun gezi ve pikniklerin değişmez aksesuarlarından olan bu termoslar çelik yapıları sebebiyle sıvı maddelerin sıcaklığını uzun süre korumasına yardımcı olur. Sürahi şeklindeki termos çeşitleri pikniklerde çay ve diğer sıcak içecekler için idealdir. Bu termos modelleri sıcak ve soğuğu iyi şekilde muhafaza eder ve ergonomik sapları sayesinde rahat kullanım imkanı sunar. Renkli ve desenli çelik termoslar sıvıları ideal şekilde taşımanın yanında renkli tasarımları ile de tarzınızın tamamlayıcısıdırlar.  Termoslar 0.5, 1 litre, 1.5 litre ve 2 litre gibi ölçü seçeneklerine sahiptir. Bu seçeneklerden en küçük boy olanlar günlük kullanım için idealdir. Diğer modeller ise seyahat ve gezilerde rahatlıkla tercih edilebilir. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak tasarlanan ürünler hem dayanıklı kullanım vadeder, hem de kanserojen madde içermemeleri sebebiyle güvenle kullanılır. Termos fiyatları ürünün malzemesine ve kullanım kapasitesine göre değişir.
Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan termos modelleri şimdi Koçtaş'ta! Siz de ihtiyacınıza en uygun ürünü online alışveriş ayrıcalığıyla hemen inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sepete atabilirsiniz.

Daha fazla göster