65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  52   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Paspaslar

 

Paspaslar

Paspaslar makinede yıkamaya uygun, özel dokuma kumaşlı ev içi paspaslarından temizlenmesi kolay, kaliteli ve uzun ömürlü kapı önü paspaslarına kadar birçok çeşide sahip. Evinizin ve ofisinizin yalnızca aksesuarı değil, zeminde temizlik ve hijyenin de en önemli gereci olan paspaslar arasından ihtiyacınıza uygun olan paspası seçin şık ve temiz ortamlar yaratın.

Paspas Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Gerek kapı önlerinde, gerek banyo ve mutfak zeminlerinde kullandığınız iç ve dış mekan paspasların tümü için satın alma kararı verirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kolay temizlenebilir olma özelliğidir. Genellikle ev dışında kullanılan kapı paspası özellikle kış mevsiminde yağmur ve kar suyunu içinde hapsedebilme özelliğine sahip olacak kalın dokulu yapıda olmalı. Ayrıca çamur, toz ve toprak ile sürekli temas halinde olan dış mekan paspaslarının su ile kolaylıkla temizlenebilme, kullanıma bağlı olarak renk ve desen canlılığını kaybetmeme özelliklerine de sahip olması gerekiyor.
Ev içi paspas ise hijyen konusunda çok daha önemli bir konuma sahip. Çocukların, evcil hayvanların ve ev halkının sürekli olarak temas halinde bulunduğu paspaslar kir ve toz tutmayan anti-bakteriyel özelliğe sahip malzemeden üretilmiş olmalı. Ev içinde tozu engellemesi amacıyla balkon kapısı önlerinde kullanılan kapı paspasları, diğer zeminleri ıslanmaktan korumak amacıyla banyo ve mutfak zeminlerinde kullanılan banyo paspası veya hijyen sağlaması amacıyla evcil hayvan gereçlerinin çevresinde kullanılan paspaslar sürekli temiz tutulması gereken eşyalardır. Bu nedenle sık yıkamaya bağlı olarak renk ve doku deformasyonu göstermeyen kaliteli kumaşlara sahip paspas seçimi uzun ömürlü ve ekonomik kullanım için bir diğer önemli nokta olacaktır.

Zeminlere Renk Getiren Paspaslar Nasıl Temizlenir?
Paspas temizliğinde en sık kullanılan yöntem su ve deterjan ile temizleme yöntemidir. Ev dışı paspaslar silkeleme ile tozu ve büyük parçalı kiri uzaklaştırmayı sağlasa da uzun süreli kullanım sonucu su ve deterjan ile yıkanmayı gerektiriyor. Elde su ile yıkandığında kiri kolaylıkla dışarı atabilen malzemeden yapılması ve kolay kuruyabilme özelliğine sahip olması ev dışı paspasların kullanım kolaylığı yaratan diğer özellikleri arasında sayılıyor. Ev içi paspaslar için ise en pratik yöntem çamaşır makinesinde yıkama yöntemidir. İster elde ister makinede yıkayın, paspasınızın zararlı bakterileri barındırmayan ve sık temizlemeye bağlı olarak solma ve yıpranma yaşamayan bir malzemeye sahip olması kullanım sürenizi artırarak bütçenize katkı sağlayan bir özellik olacaktır. Çok sayıda seçeneğe sahip paspaslar arasından uzun ömürlü, kolay temizlenebilen, kaliteli ve ekonomik ev içi ve ev dışı paspas modellerine ulaşabilirsiniz. Klasik veya modern dekorasyona uygun, renkli veya düz onlarca farklı model arasından dilediğiniz boyut ve kalınlıkta size en uygun malzeme ve desene sahip olan paspasınızı seçebilirsiniz.

En Beğenilen Paspas Modelleri Nelerdir?
Paspas modelleri arasında bulunan iç mekan paspasları arasında banyo ve mutfak kullanımına uygun çiçek, doğa, deniz ve manzara desenli canlı renklere sahip paspaslarla evlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Klasik işlemelere sahip ya da sevimli desenler içeren onlarca farklı paspas modeli sizleri bekliyor. Dış kapı paspasları arasında ise farklı kalınlık ve malzemelere sahip, hasır, keçe, PVC veya kumaş malzemelerle desenli ve düz onlarca farklı model bulunuyor. 
Koçtaş’ın Online alışveriş konforuyla dilediğiniz paspas ayağınıza gelsin.  Onlarca farklı model, renk ve desene sahip paspas çeşidi arasından hem evinizin rengine, hem bütçenize uygun paspası kolayca seçebilmeniz için Koçtaş’ın sanal mağazası size yeter. Zevkinize ve bütçenize uygun ürünleri sepetinize ekleyin ve kaliteli ve uzun ömürlü paspas modelleri ile evlerinizi güzelleştirin. 

 

Daha fazla göster