65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  51   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Patchwork Halılar

Eski nesillerin "kırk yama" olarak bildiği eski kumaşların birleştirilmesi işlemi, günümüzde "patchwork" olarak adlandırılıyor. Eski halı ve kumaş parçalarının birleştirilmesiyle "patchwork halılar" ortaya çıkıyor. Patchwork halılar, doğal görünümleriyle kullanıldıkları mekanda hem modern hem klasik bir hava yaratıyor. Farklı boyutlarda üretilen patchwork halılar, sıra dışı tasarımlarıyla dekorasyon tarzınıza renk katıyor.

Dekorasyona Hem Modern Hem Klasik Bir Dokunuş: Patchwork Halılar
Son yıllarda ilgi gören halı modelleri arasında yer alan patchwork halılar, geleneksel motiflerin modern tasarımlar ve canlı renkler ile kombinlendiği bir ürün grubu. Patchwork halı, tek bir rengin tonlarını taşıyabildiği gibi rengarenk göz alıcı tasarımlarla da oluşturulabiliyor. Bazen birbirine zıt renkler bir renk harmonisi içinde birleştirilirken; bazen de aykırı desenlerin birleşimiyle çok şık patchwork halı modelleri ortaya çıkabiliyor. Patchwork halılarda; kırmızı, sarı, mor, pembe, yeşil gibi canlı renklerdeki ürün seçeneklerinin yanı sıra bej ve kahve tonlarının hakim olduğu yamalı halı modellerini de bulabilirsiniz. Farklı renklerdeki kumaş parçalarının birleştirilmesiyle oluşturulan parçalı halı tasarımlarını salon, oturma odası, yatak odası ve antre gibi evinizin farklı odalarında kullanabilir; yaşam alanlarınıza özgün ve geleneksel bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Patchwork halı modelleri, her dekorasyon tarzı ile uyumlu olma avantajını taşıyan halılar. Salonda bulunan nötr renklerdeki koltuk takımınıza canlı renklerdeki ve desenli bir patchwork halı çok yakışabilir. Koyu renklerde, yarı modern yarı klasik tarzda dekore ettiğiniz oturma odanıza gri tonlarını taşıyan, desenli bir patchwork halı iddialı bir hava katabilir. Açık renklerdeki mobilyalarınıza fuşya  ya da kırmızı renkli bir patchwork halının dinamizmi eşlik edebilir. Vintage tarzın hakim olduğu evinizde ise pastel tonların kullanıldığı patchwork halıları tercih edebilirsiniz. Patchwork halı fiyatları; dokuma yöntemi, tasarımı, iplik kalitesi ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Homart, Verteks, Çam Halı ve Dekoreko gibi farklı markalar patchwork halı modellerinde farklı ürün seçenekleri sunuyor. Dilerseniz, siz de en prestijli halı markalarının geniş ürün seçeneklerine Koçtaş sayesinde kolaylıkla ulaşabilir; zevkinize ve evinize en uygun patchwork halı modelini Koçtaş'ta bulabilirsiniz. Hemen patchwork halı çeşitleri arasından seçiminizi yapın ve anında sepetinize atın!

Daha fazla göster