750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
5 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Brillantcare

Brillantcare

Brillantcare yüksek kaliteli bir araç bakım ürünü markasıdır. Marka gelişen teknolojiyle uyumlu olarak kendini geliştirmekte ve ürettiği araç bakım ürünlerini daha yüksek standartlara yükseltmek için çalışmaktadır. Piyasada en iyi olmayı hedef edinen Brillantcare'nin ürün yelpazesi de her geçen gün genişlemektedir. Bir aracın ihtiyacı olan tüm bakım ürünlerini basit ve kolay kullanılacak şekilde piyasaya sürmektedir. Brillantcare oto bakım yelpazesi, oto yıkama aksesuarları, parlatıcılar, temizlik malzemeleri, süngerler gibi araç sahiplerinin ihtiyaç duyduğu her ürüne kaynaklık etmektedir. Markanın Amatör, Profesyonel ve Yardımcı şeklinde gruplara ayrılmış ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler özenle seçilmiş ve formüle edilmiştir. 

Araç Sahiplerinin Aradığı Tüm Ürünler Brillantcare'de

Araçların bakımında motor temizleyici ürünlere, parlatıcılara, çizik giderici pastaya, cilaya, cam temizleyicisi gibi ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünleri araç sahiplerine kaliteli bir şekilde sunan Brillantcare üstün performansı ve kalitesiyle de taşıtları kusursuz göstermektedir. Brillantcare Polier-Kreme BrillantCare Auto Lack Creme ve BrillantCare Mikrofiber Bez markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Brillantcare'nin özellikle Nanoteknoloji serisi aracınızdaki çizikleri ve ufak hasarları gidermede üstün performansa sahiptir. Bu ürünlerle taşıtlarınızın hava koşullarından hızlı etkilenmesini engelleyebilir, boyalarında ve farlarında meydana gelen ufak çizilmelerin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Nanoteknoloji cila, çizik giderici ve pasta Brillantcare'nin profesyonel serisi içinde yer almaktadır. Bu ürünler ile farda ya da boyada meydana gelen deformasyonlar hızlı bir şekilde giderebilmektedir. Brillantcare ürünlerin tümü yol katranlarını, böcek lekelerini, çizikleri ustalıkla yok etmekte ve araca mükemmel bir parlaklık kazandırmaktadır. Ürünler kolay ve pratik şekilde uygulanmaktadır. 

Brillantcare Araç Temizliği Bakım Ve Onarımında Yanınızda 

Aracınızın temizlik, bakım, onarım işlemleri için firma farklı ürünler piyasaya sürmektedir. Ürettiği ürünlerle maksimum temizlik ve parlaklık sağlamayı hedeflemektedir. Özellikle far çizik giderici pasta, cila, torpido temizleyici ve lastik parlatıcı Brillantcare'nin en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Birllantcare'ın far çizik giderici pasta, krom parlatıcı pasta, motor temizleyici, teflon cila, platinum deri temizleyici, oto cam temizleyici, cilalı oto şampuanı, torpido temizleme, motor parlatıcı gibi ürünlerine Koçtaş'tan ulaşabilir, uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster