750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Arbeka

Arbeka

Ev ve mutfak armatürlerinin üretiminde Türkiye pazarında köklü ve önemli bir yere sahip olan Arbeka, üretim kapasitesini ve kalitesini yaptığı teknoloji yatırımları ile geliştirmekte ve müşteri talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Pazara uluslararası ve ulusal standartlara uygun, estetik ve ergonomik, insan ve çevre sağlığına duyarlı ürünler sunan Arbeka'da, tüm çalışmaların odağında tüketici memnuniyeti hedefine bulunur. Armatür üretiminde öncü rol üstelenen Arbeka, geliştirdiği armatür modellerinin yanı sıra piyasaya destekleyici ve tamamlayıcı ürünler de sunmaktadır.

Modern Tasarımlı Mutfak ve Banyo Armatürleri Üreticisi: Arbeka

Arbeka markalı ürünler, banyo bataryası, lavabo bataryası ve eviye bataryası ürün grupları altında rahat kullanıma odaklanmış modern tasarımlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Yüksek kalite bataryalar, yalnızca mutfakta ve banyoda yıllarca sorunsuz kullanılacak ürün olarak değil, aynı zamanda kullanıldığı mekana şıklık katacak birer unsur oldukları göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Böylece Arbeka markalı ürünler işlev ve estetiği doğru bir dengeyle bir araya getiren üzere geliştirilmişlerdir. Bu ürünlerden banyo bataryası ile tek gövde lavabo bataryaları banyolara estetik bir dokunuş getirecek ürünler olarak sunulmakta. Orbis tek gövde eviye batarya modelleri ise modası hiç geçmeyecek tasarımıyla dayanıklı ve pratik bir mutfak armatürü olarak ön plana çıkmaktadır.

Ev Konforunu Artıran Ürünlerde İmzası Var

Arbeka'nın bu ürün grupları altında piyasaya sürdüğü işlevsel ve estetik ürünler, tüm aile bireylerinin ev konforunu arttıran, yaşam kalitesini yükselten çözümler sunmaktadır. Aile bireylerinin banyodaki güzel anlarının yarıda kalmaması için markanın Orbis banyo bataryaları kolay kullanım özeliğiyle tüketicilere sunulmuştur. Lavabo bataryası seçiminiz, banyoda mükemmel uyum sağlarken suyun kontrollü kullanımında kolaylık sunarak etkili su tüketimini kolaylaştıracaktır. Eviyede su kullanımı için tasarlanan mutfak Arbeka ürünleri kullanışlılık ve estetik esasıyla üretilir. Mutfak ve banyonuzda konforunuzu artırmakla kalmayıp ona modern bir görüntüm de katan Arbeka batarya muslukları ve malzemelerini bulmak ve sipariş etmek çok kolay! Online sipariş verme imkanı ile markanın ihtiyacınız olan ürünü şimdi kolayca seçebilir; Koçtaş güvencesi ile sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster