750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
474 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Frank Ray

Frank Ray

Farklı türde duvar saati tasarımlarıyla beğeni kazanan Frank Ray, saat ve tablo modelleriyle iç mekân dekorasyonlarında öne çıkan bir markadır. Tablo ve saatler, mdf üzerine UV baskı yapılarak üretilir. Birbirinden şık duvar saati ve tablolar odalarınızın dekorasyonunda tamamlayıcı etki sağlar. Duvar saati ve tablo ürün grubunda trend parçalar üreten marka; ürünlerinde kalite, işlevsellik ve şıklıktan ödün vermeden üretim yapar. Ayrıca Frank Ray markasının ürettiği saatler, sessiz akar saniye mekanizması sayesinde ortamın sessizliğini bozmaz.

Frank Ray, Duvar Saati ve Tabloları ile Duvarlarda Görsel Şölen

Duvar dekorasyonu da mekanların havasını değiştirme konusunda oldukça etkilidir. Frank Ray markası, bu nedenle duvar saatlerini ve tablolarını farklı tasarımlarda üretir. Hemen hemen herkesin zevkine hitap edebilecek alternatifler sunar. Bu sayede dilediğiniz mekânın atmosferine uygun duvar saati ya da tablo modelini markanın ürünleri arasında kolayca bulabilir ve mekanın havasını değiştirebilirsiniz. Birbirinden iddialı UV baskı desenli tek parça tablolar, canlı renklerini uzun süre koruyarak solma yapmaz. Marka, sadece resim desenli baskı değil yazı temalı tablolar da üretmektedir. Yazı temalı tabloların sıra dışı etkisini kullanarak dekorasyonunuzu, kendinize has dokunuşlarla tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz Frank Ray pano tablo modelleriyle duvarlarınızda farklı dekorasyonlar yaratabilir mekânlarınıza derinlik katabilirsiniz. Pano tablolar çoklu parçalardan oluşmakta ve ortamın dekorunu ise eşsiz kılmaktadır. 

İkisi Bir Arada: Hem Duvar Saati Hem Tablo

Her evde olmazsa olmazlardan olan duvar saati ve tablolar, evinizin tarzını duvarlara yansıtır. Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte duvar saatleri de çeşitlenmeye ve işlevselliğinin yanında dekorasyon amaçlı kullanılmaya başlanmıştır. Frank Ray markası bu beklentiye cevap veren modellerde duvar saati üretimi yapar. Yani duvar saatleri zamanı gösterme işlevi yanında aynı zamanda duvarınızı süsleyen şık bir tablo görevi de üstlenir. Şık desenlere sahip duvar saatleri, ayna kadran gibi şık ayrıntılarla birleştirilerek zarifliği ile duvarlarda göz doldurur. Mekânlarınızda fark yaratmak ve etkili dokunuşlar yapmak isteseniz Frank Ray saat ve tablo çeşitlerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Markanın ürünlerini Koçtaş güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster