750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ahşap Sokağı

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
176 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Ahşap Sokağı

Markalaşma süreci 2000'li yıllara dayanan Wennaline Dekorasyon'un parçası olan Ahşap Sokağı, yeniliklere ve rekabete açık üretim tarzı ile bugün Türkiye'nin önde gelen ahşap dekorasyon üreticilerinden biri. Kısa zamanda sayılı ahşap dekorasyon üreticileri arasına giren marka her ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek kitaplık, puf, bence, dresuar ve çalışma masaları gibi ürünler üretiyor. Ahşap Sokağı mobilya modellerinin ana malzemesi ahşap ve metalden oluşuyor. Kitaplık, sehpa, dresuar, puf ve benchler, çalışma masası modelleri öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. 

Ahşap Sokağı'nda Benchler ve Dresuarlar Fark Yaratıyor

Günümüz modasını, teknolojik imkanlar ve deneyimli personel ile buluşturup mimari güzellik ve başarı hedefleyen Ahşap Sokağı, ürünlerinde tasarım çeşitliliğini ön plana çıkarıyor. Oturma odaları ve salonların tamamlayıcı parçası olarak çok sıklıkla tercih edilen benchler, ahşabın temel materyal olduğu klasikten modern tasarımlara uzanan geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Modern ve rahat dokunuşların yanında otantik dokuya sahip olan bir diğer ürün grubu ise puflar. Çeşitli renk ve boyutlar biribirinden çok farklı zevklerle uyum sağlayabiliyor. 

Çok amaçlı kullanıma sahip bir diğer ürün olan dresuar modelleri de Ahşap Sokağı markasında birçok çeşide sahiptir. Markada ahşap ve metalin uyumlu birlikteliği sade ve şık görünüm arayanların tercihi olurken yaratıcı tasarımları ile farklılık arayanların da beğenisine sunulan birçok dresuar modeli bulunuyor. 

Evlerin oturma odaları ve salonları için tercih edilen Tv üniteleri ise farklı ölçü ve modellerde kullanıcılara sunuluyor. Çeşitli stillere hitap eden televizyon sehpalarını markanın ürettiği farklı ahşap ürünlerle kombinlemeniz oldukça kolay. Evlerin farklı bölümleri için farklı kullanım alanları sunan ara yan sehpa, üçlü orta sehpa ve yan sehpa ve orta sehpa gibi kolaylaştırıcı dekoratif sehpalar Ahşap Sokağı'nın ürün yelpazende yerini alıyor. Kitaplık modellerinde ise hem şık tasarımlar hem de kullanım kolaylığı yaratan birçok model mevcut. Yine başrolde ahşap malzemenin olduğu farklı kullanım alanları ve mekanlar için tercih edilebilecek çeşitler bulunuyor. Ahşap Sokağı komidin, çok amaçlı masa ve çok daha fazlasını Koçtaş'ta bulabilir, online alışveriş kolaylığından yararlanarak aradığınız ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster