750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
12 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Arexons

Arexons

Arexons 1925 yılında İtalya'da kurulmuş ve Türkiye pazarına 2003 yılında giriş yapmış araba temizlik ürünleri ve araba kokusu üretimi yapan bir firma. Bu yıllardan itibaren birçok alanda araba sahiplerine çözüm yolları sunmaya başlamıştır. Arexons arabanızda yaşayacağınız bazı küçük problemlerde size kolay çözüm yolları sunuyor. Hem ustalar tarafından hem de arabasını seven ve bakımını kendi yapmayı tercih eden bireylerin güvenle tercih edip kullanabileceği geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Ürün grubu içerisinde, torpido koruyucu, cilalı şampuan, lastik koruyucu, krem cila, deri bakım losyonu gibi birçok ürün tüm arabaseverlere hitap ediyor.  

Arabanızın Bakımı İçin Arexons Yanınızda

Arexons firmasının sunduğu çözüm yollarından biri , torpido koruyucu ve temizleyici ürünü. Bu ürün sayesinde torpidonuzu tekrar orijinal görünüme döndürebilirsiniz. Ayrıca yüzeyi çatlamalara ve solmalara karşı da korur. Üstelik diğer tercih edilen birçok üründen farkı torpido üzerinde yağlı bir görünüm bırakmadan torpidonuzu güzelleştirmesi. Markanın arabalar için özenle ürettiği bir diğer ürün ise kendinden kuruyan cilalı şampuan. Metalik dahil her türlü renge uygun olan bu ürün, aracınızı temizlerken mükemmel parlaklığa kavuşması sağlanıyor. Plastik aksama, metal aksama, cilaya ve boyaya zarar vermeyen bu ürünü gönül rahatlığıyla aracınıza uygulayabilirsiniz. Ayrıca hızlı cila ürünü olan Fast Wax ürünü ile de boyanın matlaşmış yüzeyini hızla yüksek derecede parlaklığa çevirebilirsiniz. Satın alacağınız Fulcron Double Çok Amaçlı Temizleyici ve Yağ Sökücü ürününü arabanız dışında evinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Lastikler ise arabanın en çok aşınan aksamlarından biri. Arexons markasının lastik yenileyici ve parlatıcı ürünü lastiklerinizin bakımını yapar ve korur. Markanın ürettiği acil yol yardım tamir spreyi ise arabanızda ani lastik zararlarına karşı bulundurmanız gereken bir üründür. Arabalarımızın en önemli parçası şüphesiz ki motor. Motora ne kadar çok bakım yapılırsa o kadar süre sorunsun bir şekilde çalışacaktır. Arexons Motor Temizleyici ve Koruyucu motor yüzeyindeki kir ve yağ kalıntılarını temizler ve uzun süre yağı ve tozu motorunuzdan uzak tutar. Deri döşemelerde derinin temizliğini ve bakımını yapmak için ve nano teknolojisi sayesinde derinin daha uzun süre kullanımını sağlamak için Arexons Deri Bakım ve Temizleme Losyonu'nu kullanabilirsiniz. 

Arexons markasının geniş ürün yelpazesinden aracınıza uygun ürünü bulmak ve satın almak için Koçtaş yanınızda! Koçtaş güvencesi ile ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster