750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bykronos

Bykronos

Bykronos, kaliteli malzemeyi modern tasarım çizgileriyle buluşturarak kullanıcısının ihtiyaçlarına uygun aydınlatma sistemleri üreten, yenilikçi bir marka. Aydınlatma ve dekorasyon sektörüne kısa zaman önce giriş yapan marka hızla ilerliyor. Doğru kullanılan aydınlatma sistemlerinin hem konforu hem de dekorasyonu olumlu yönde etkilediği gören Türk girişimciler tarafından kurulan Bykronos göze hitap eden ürünleriyle dikkat çekiyor. Fonksiyonel masa lambaları, şık sarkıtlar, dekoratif abajurlar ve spot sistemler ile evleri ışıklandıran marka farklı renk ve modellerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip.  

Hem Şık Hem Fonksiyonel Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma sistemleri göz sağlığı için oldukça önemlidir. Özellikle kitap okurken, ders çalışırken ve ekran başında bir şeyler izlerken gözü yormadan aydınlatacak sistemler kullanılması gerekir. Bykronos masa lambası modelleri çalışma alanlarını aydınlatırken kullanıcısının gözünü rahatsız etmiyor. Masa lambalarının ayarlanabilen gövdeleri kullanıcısına gelen ışığı kontrol etme imkanı da sunuyor. İnce tasarımları ve farklı renk seçenekleriyle masalarda dekoratif bir obje gibi duran aydınlatmalarla çalışma saatlerinin konforunu artırmak mümkün. Salon gibi büyük odalarda tercih edilen spot sistemlerse alanın tamamını doğal bir ışıkla buluşturabiliyor. Spot yuvalarını dekoratif çizgilerle sararak şık bir görünüme kavuşturan modeller tekli, ikili ve üçlü sistemlerden oluşuyor. Bykronos spot sistemleri değişen boyutları ve farklı sayılardaki dizilimleri sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. 

Evler Bykronos Sarkıt Modelleri İle Aydınlanıyor

Bykronos aydınlatma sistemlerini modern çizgilerle harmanlayarak dekoratif objelere dönüştürüyor. Tavandan yayılan ışığı estetik parçalar içine yerleştiren sarkıt modelleri hoş görünümleriyle beğenileri topluyor. Bykronos elma sarkıt çeşitleri canlı renkleri ve değişen boyutları sayesinde odaların dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlayabiliyor. Renkleriyle tavanları hareketlendiren sarkıt modellerine açık renkli ve çatlatma desenli sade avizeler eşlik ediyor. Yatak odası ışıklandırmasında abajur tercih edenleri modern tasarımlarla buluşturan aydınlatma sistemleri evin her köşesine yerleştirilebiliyor. Alanları aydınlatırken dekoratif duruşlarıyla da beğenileri toplayan Bykronos elma sarkıt, masa lambası ve spot sistemleri Koçtaş'ta sizleri bekliyor. Değişen boyut ve renklerdeki aydınlatma sistemlerini inceleyerek evinize en uygun olan parçaları seçebilir ve online alışverişin kolaylıklarını gönül rahatlıyla yaşayabilirsiniz.

Daha fazla göster