750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Denka Metal

Denka Metal

"Metalin Sanatsal Görünüşü" sloganıyla hareket eden Denka Metal 1936'da kurulmuştur. Geleneğin son halkası olarak 2015 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermeye başlamıştır. Metal işleme sektöründe yenilikçi anlayışı ve kendi markasıyla ürettiği özgün tasarımları ile adını yurt çapında duyurmayı başarmıştır. Sahip olduğu son teknoloji makine parkı ve profesyonel ekibiyle müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır. Denka Metal; sac, boru, profil kesim, büküm, kaynak, boya gibi pek çok alanda etkindir. Ayrıca çelik konstrüksiyon inşaat projeleri, makine projeleri ve metal aksamları ve özel tasarım metal ürünlerde de imzası bulunur.  

Metalin Yeni Adı: Denka Metal

Denka Metal pek çok alanda hem proje hem de üretim olarak hizmet vermektedir. Proje işleri, depolama ekipmanları, işletme ekipmanları, kaldırma ekipmanları ve taşıma ekipmanları gibi geniş ürün koleksiyonuna sahiptir. Proje işleri bölümünde pek çok çeşit bulunur. Bunlar; makine giydirmeler, araç içi donanım, tekerlekli sepetler, çelik konstrüksiyon, fiber lazer kesim işleri, abkant büküm işleri, kaynak işleri, makine koruma muhafazalarıdır. Depolama ekipmanları içinde bulunan plastik avadanlıklar, arşiv rafları, konsol rafları, ağır yük rafları, modüler raf, kalıp rafı ve çelik sepet gibi ürünlerini sizlerin hizmetine sunar. 

Kaldırma Ekipmanları, Servis Arabaları ile Yanınızda

Denka'nın işletme ekipmanlarında ise soyunma dolapları, dosya dolapları, temizlik dolabı, malzeme dolabı, kimyasal malzeme dolabı, çalışma masaları ve tezgahlar mevcuttur. Kaldırma ekipmanları koleksiyonu ise transpaletler, lemko, kriko, makaslı platform ürünleri ile ihtiyaçlarınıza cevap verir. Taşıma ekipmanları içinde fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken montaj ve servis arabaları, tekerlekli sepetler, rool cagerler, cüruf arabalar, tel arabalar, damacana ve tüp arabaları, el arabaları, raflı tel arabalar ve takım arabaları vardır. Denka metal, özgün tasarımları ile metalle ilgili hemen her konuda hizmet verir ve ürettiği tüm ürünlerde kendi imzası bulunur. Bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayıp sizlere pratik ve kullanışlı ürünler sunar. Ayrıca tüm ürünlerine, üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 yıl garanti vermektedir. Denka Metal'in sizin için tasarlayıp ürettiği takım/taşıma arabası ya da servis arabası modellerine, Koçtaş güvencesiyle kolayca ulaşıp sahip olabilirsiniz! 

Daha fazla göster