750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
62 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Duffmart

Duffmart

Pompa ve hidrofor üretiminde faaliyet gösteren Duffmart, sektörün genç ve dinamik markalarından biridir. 25 yıllık üretim tecrübesiyle hizmet veren Aksa Şirketler Grup bünyesinde bulunan marka, yenilikçi ve kalite odaklı hizmet politikası anlaşına sahiptir. Verimlilik ve enerji tasarrufu ilkesiyle geliştirilen ürün modelleri arasında bahçe pompa ürünleri, genleşme tankları, kirli su dalgıç pompaları, temiz su dalgıç pompaları, sıcak su ve soğuk su hidroforlarının yanı sıra pek çok seçenek daha bulunuyor.

Duffmart Geniş Ürün Yelpazesiyle Hizmet Veriyor

Geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, güneş enerjisi basınç artırıcı pompa, pis su direnaj dalgıç pompası, sirkülasyon pompası, otomatik sıcak - soğuk su hidroforu ve kendinden emişli jet paket hidrofor gibi ürünlerle öne çıkıyor. Güneş enerjisiyle çalışan basınç artırıcı pompa, sıcak suyun basınçsız akması durumlarında basınç artırıcı görevi görüyor. Saatte 1 metreküpe varan kapasiteyle çalışan ürün genellikle evlerde ya da iş yerlerinde tercih ediliyor ve şebeke suyunun basıncını artırmada yüksek performans sunuyor. Kirli suyu başka alanlara aktarmada ihtiyaç duyulan Duffmart pis su direnaj dalgıç pompası; inşaatlar, tarım alanları, direnaj uygulamaları ve asansör kuyularında olduğu gibi, su baskınlarında da kullanılabilir. Isıtma ve havalandırma sistemlerinde kullanılan sirkülasyon pompası çeşitlerine soğuk suyun veya sıcak suyun sirkülasyonunda ihtiyaç duyuluyor.

Marka Uzun Ömürlü Ve Kullanışlı Ürünleri İle Öne Çıkıyor

Kolay kullanım olanakları ve dayanıklı yapılarıyla ilgi gören ürünler, uzun ömürlü olmaları bakımından pek çok avantaj sunuyor. Markanın öne çıkan diğer ürünleri arasında yer alan Duffmart kendinden emişli jet paket hidrofor, temiz sularda kullanım için uygun şartlar sunuyor. Kimyasal içermeyen ve parçacıklı yapıda olmayan suların transferinde kullanılan ürün, 9 metreye kadar emme ve saatte 4 tona yakın basma kapasitesiyle çalışıyor. Duffmart otomatik sıcak - soğuk su hidroforu, basınçlı sıcak su ihtiyacını karşılamada olduğu kadar soğuk sularda da başarılı sonuçlar veriyor. Temiz su için kullanımı uygun olan ürün; hamamlarda, saunalarda, banyolarda ve güneş enerjilerinde tercih ediliyor. Su arıtma ürünleri, genleşme tankları, pompa, hidrofor ve ani su ısıtıcısı gibi ürünlerle sektörün önde gelenlerinden olan Duffmart markasının ürünlerini Koçtaş'ta bulabilir, ihtiyacınıza uygun olanları online alışverişin sunduğu fırsatlardan yararlanarak hızlı ve zahmetsiz bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster