65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  6   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Egger

Egger

Egger 1961 yılında Avusturalya'nın Tirol bölgesinde kurulduğu günden bu yana ahşap alanında uzmanlaşan köklü bir markadır. Doğal yaşamı simgeleyen ahşap malzemeler
ev dekorasyonunda kullanıldığında keyifli atmosfer sunarken ve üstün kalite bakımından uzun ömürlü kullanımını yanında getirir. Bu inançla üretim yapan Egger markasının geniş koleksiyonunda son teknoloji ile üretilen üst düzey kalitede klasik mobilya ve iç dizaynın çok ötesinde geniş bir uygulama yelpazesine sahip laminant parke modelleri mevcuttur.
Marka, üstün kalite standartlarıyla ürettiği pek çok modeldeki parkesiyle, doğanın eşsiz güzelliklerini evinizin dekorasyonuna ekleyerek size yaşanabilir alanlar sunar. Sizler de evinizde doğallığın ve yaşama dair izlerin olmasını isteyenlerdenseniz, Egger markasına ait şık tasarımlı laminant parke modellerine Koçtaş güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster