750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Venon Aydınlatma

Venon Aydınlatma

Venon Aydınlatma 1972 yılında İstanbul Bayrampaşa'da küçük bir atölye olarak çalışmalarına başlayarak kısa sürede bir aile firması haline gelmiştir. Müşterilerinin istek ve taleplerine göre ürünlerini geliştiren Venon Aydınlatma modellerinde sadece aydınlatmayı önemsemiyor aynı zamanda kaliteli ve estetik ürünleri üretmeyi amaçlıyor. Avize, masa lambası ve aplikler konusunda uzman marka, farklı kullanım alanlarında geniş çözümler sunuyor. 

Venon Aydınlatma Klasik ve Modern Tasarımları İle Öne Çıkıyor

Venon Aydınlatma, avize modellerinde geniş bir skalaya sahip. Modern, klasik, ledli kumandalı avizeler, sarkıt, sıralı tekli ve armatür avizelerle kullanıcının karşına çıkıyor. Markanın modern avizeler kategorisinde bulunan modelleri, sezon trenlerinin takibinde evinize çağdaş bir tasarımı sunmaya hazır. Tekli, ikili ve üçlü modern avizeler, salonda, mutfakta, yatak odasında ve antrede kullanım olanağı sunuyor. Krom, ahşap, halat, metal gibi malzemelerle tasarlanan modeller led ya da tasarruflu ampullerle de uyumlu. Venon Aydınlatma markasının klasik avizeleri, salonlarınıza şıklığı getirmeyi amaçlıyor. Camlı sarkıt modellerinden, mum görüntülü bakır sarkıtlara siyah, beyaz, bakır gibi renklerle klasik salonlarınıza farklı seçenekler sunuyor. Evinde country dekorasyon havası estirmek isteyenler için abajur görünümü sunan taşlı beyaz avize modellerine imza atıyor. Markanın sarkıt avize modelleri ise evinizin her alanında kullanıma uygun. Doğru bir aydınlatma için, odanızın büyüklüğüne göre tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve altılı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ürün Grubunda Her Tarza Farklı Tasarımlar 

Markanın ledli kumandalı avize modelleri, paslanmaz çelik malzemeden imal ediliyor ve kristal süsleri ile ortama ışıltı katıyor. Venon Aydınlatma bu ürünlerde kumanda kullanımını ön plana çıkarıyor ve oturduğunuz yerden ışığı kumanda edebilmenize olanak sağlıyor. Dilerseniz loş bir ortam dilerseniz daha aydınlık bir odaya kolayca kavuşabiliyorsunuz. Markanın masa lambaları, göz yormayan formatı ile daha verimli bir çalışma ortamı sunuyor. Tavan yüksekliği düşük olan alanlarla kolayca uyum sağlayan Venon armatür avize modelleri ise alanlarınızda ferah bir görüntüyü beraberinde getiriyor. Venon Aydınlatma’nın klasik, modern ve sarkıt avize modellerine hemen şimdi Koçtaş avantajları ile ulaşabilirsiniz. Evini çok sevenlerin adresi Koçtaş’tan beğendiğiniz Venon Aydınlatma ürününü sepetinize atıp aydınlık bir ortama zahmetsizce adım atabilisiniz.

Daha fazla göster