750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
22 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Borled

Borled

Borled, dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel bir şekilde müşterilerine aydınlatma ve elektrik ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünlerinde dayanıklılığı ve güvenilirliği esas alan firma, tasarrufu en üst düzeye çıkaran aydınlatma ve elektrik ürünleri sunar. Borled markası, kare armatür, led armatür, sensörlü led armatür, led ufo armatür, gömme spot çeşitliliği ile 30 yılı aşkın bir süredir aydınlatma ve elektrik sistemlerinin güçlü bir markasıdır. Alanında uzman kadrosu ile TSE, CE, Rohs kalite belgelerine sahip olan Borled ürünleri ev, okul, hastane, ofis, AVM, endüstriyel tesisler ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kullanılabilir.  

Borled Armatürden Projektöre Geniş Ürün Çeşitliliği Sunar 

İç ve dış mekan aydınlatmasında tercih edilen ürünleriyle güvenlikten ödün vermeyen Borled markası dayanıklı, verimli ve ekonomik ürünleri ile öne çıkıyor. Borled markası, banyo, tuvalet, çamaşırhane gibi su ve nemli mekanlar için de güvenilir elektrik sistemleri tasarlıyor. Aydınlatma ve elektrik hizmetlerinde su geçirmez özellikte ürünler geliştiriyor. Sahip olduğu belgelerle güvenli aydınlatma ve elektrik sistemlerine imza atan ve elektrik konusunda uzman olan firma; sensörlü led modelleri, armatür, grup prizler, led projektör, sıva üstü panel modelleri, sigorta kutuları, led ufo, tesisit malzemeleri, led trafolar ve spot gibi birçok üründe geniş bir kategoriye sahip. Markanın led panelleri, hem aydınlatma hem de elektrik sarfiyatı bakımından size avantaj sağlar. Borled LED paneller ile evinizde yüzde 90’a varan elektrik tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz. Kullanım ömürleri de floresan ve ampul aydınlatma teknolojilerine çok daha uzundur. Markanın priz modelleri çoklu priz yuvası seçenekleri ve kablo uzunlukları ile dilediğiniz yerde kullanabilmenize olanak sağlar. Yuvarlak ve kare tasarımlara sahip armatürler banyolarda verimli bir kullanım sunar. Borled aynaüstü armatür modelleri de banyo, karavan, çadır, depo gibi alanlarda kullanıma uygundur.  

Aydınlatma Konusunda Aradığınız Her Şey

Borled markası aydınlatma ve elektrik kategorisinde güvenli ürünleriyle verimliliği ve tasarrufu en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Mekan aydınlatmalarında yardımcı olacak uzman markanın armatür ve LED seçeneklerini Koçtaş'ta bir arada bulabilirsiniz. Ürünleri dilediğinizce inceleyebilir, güvenli alışveriş imkanı ile gönül rahatlığıyla sepete ekleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Daha fazla göster