750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Taşcan Aydınlatma

Taşcan Aydınlatma

İç ve dış mekanları daha anlamlı aydınlıklara dönüştürme misyonuyla yol alan Taşcan Aydınlatma, şıklığı ve estetiği ilke edinerek aydınlatma ürünleri tasarlayan yerli bir firmadır. 2011 senesinden beri sektöre kazandırdığı özellikli aydınlatma modelleri ve ürün çeşitlerinin yenilikçi olmasıyla tanınıyor. İç mekanlarda avize, masa lambası, abajur, lambader ürün gruplarında üretim yapan firma balkon ve bahçe gibi dış mekanlar için de duvar aplikleri üretiyor. Modern, avangard ve klasik tarzda üretim yapan Taşcan Aydınlatma bakış açısını yenilikten yana kullanıyor.

Taşcan Aydınlatma Her Alana Işığını Yansıtıyor

Farklı tasarımlara imza atan Taşcan Aydınlatma, yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek avize ve sarkıt lamba modelleriyle öne çıkıyor. Tekli, ikili ve üçlü sarkıt avizelerde geometrik şekil ve gökyüzü desenlerini metal malzemelerle buluşturarak aydınlatmaya sıra dışı bir form katıyor. Özellikle yıldız görünümlü avize tasarımındaki estetik algı, farklı renk seçenekleri ve sarkıt adediyle her evin dekorasyonuna uyum sağlıyor. Sarkıt model ve avizelerde kullanılan eskitme, bakır, siyah, beyaz, kahverengi gibi geniş renk seçenekleri, odası için zevkli lamba bulamayanlara alternatifler sunuyor. Mumlu avize ve metal- cam sarkıt modelleri özellikle klasik tarzdan vazgeçemeyenlerin beğenisini topluyor. Ürünlerinde kullandığı malzeme çeşitliliği, doğallığın yanında estetik çağrı yapıyor. Halat, krom, metal ve cam malzemeleri tasarımlarına aktaran Taşcan Aydınlatma, geniş ve gösterişli mekanlar için 5 lambalı, tercihe göre iki ve üç lambalı, daha dar mekanlar için tek lambalı modeller üretiyor. 

Aplikler İç ve Dış Mekanın Işıltısı Olmaya Aday

Duvar aplikleri, sadece dış mekanda değil ev içlerinde koridor, yatak odası ya da banyo gibi alanlarda tercih edilen aydınlatma elemanıdır. Taşcan Aydınlatmanın duvar aplik çeşitleri müşterisinin tercihlerini dikkate alıyor. Aşağıya ve yukarıya ışık veren, camlı ya da camsız özellikleri ile her tasarım bir diğerinden ayrılıyor. Özellikle öne çıkan modellerinde sadelik ve halat detayları dikkat çekiyor. Masa lambası ve abajur türleri işlevsel tasarımları sayesinde çalışma masasında fazla yer kaplamadan doğru ışığı yansıtmanın yollarını gösteriyor. Taşcan Aydınlatma markasının modern tasarımla buluşan fonksiyonel çeşitlerini, avizeden masa lambasına, abajurdan duvar apliğine Koçtaş'ta bulabilirsiniz. Ürünlerinizi Koçtaş güvencesi ile özenle seçip adrese teslim avantajlarını kullanarak sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster