750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2777 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Doku Tablo

Doku Tablo

Resim çerçeveleri ve kanvas tablo imalatı yapan Doku Tablo, evlerde, ofislerde ve farklı birçok mekanda dekor amacıyla tercih edilebilecek koleksiyonlara imza atıyor. Tekli ya da çoklu olarak hazırlanan tablolar, modern ve sanatsal tasarımlardan oluşuyor. Manzara, portre, bitki, hayvan ve obje resimleri gibi çeşitlerden oluşan kanvas tablolarda solmayan canlı renkler kullanılıyor. 

Kanvas Tablo Çeşitleriyle Dekorasyonunuza Dokunuyor

Üretiminde kanserojen ya da sağlığa zararlı hiçbir bir madde bulunmayan kanvas tablo çeşitleriyle hizmet veren Doku Tablo markası, iç mekan dekorasyonları için kullanıcılara farklı boyutlarda ürünler sunuyor. Yükseklikleri genellikle 20 cm ve 100 cm arasında olan tabloların genişlikleri 30 cm ve 150 cm arasında değişebiliyor. Derinlikleri de 2 cm'den 10 cm'e kadar değişen kanvas tablolar, farklı duvar renklerine ve mobilyalara uyum sağlayabilecek birçok renk seçeneğiyle üretiliyor. Yaşam ve çalışma alanlarına modern dokunuşlar yapmak için tercih edilen tablo modelleri; ahşap, metal, plastik, alüminyum çerçevelerin yanı sıra, ayna çerçevelerle de tasarlanıyor. Doku Tablo ürünleri arasında dikkat çeken modellerden olan ayna çerçeveli sim işlemeli tablo çeşitleri; genellikle insan, hayvan ve bitki figürleriyle hazırlanıyor. İnce işçilikle üretilen sim işlemeli tablolar, açık ve koyu renk seçenekleriyle farklı mekanlara uyumlu olacak şekilde üretiliyor. Markanın öne çıkan ürün grupları arasında yer alan etnik kanvas tablo modelleri, modern ve zarif tasarımlardan oluşuyor. Modellerinde insan figürleri, doğa resimleri, günbatımı manzaraları, soyut kanvas tablolar ve daha pek çok çalışmaya yer veren Doku Tablo markası, tablolarında kaliteyi de ön planda tutuyor. Yüksek çözünürlüklü görseller kullanılarak hazırlanan tablolar, kanvas tuval kumaş üzerine basılıyor. Kolay temizlenebilme özelliğine sahip bu ürünlerin zamanla üzerinde oluşacak tozları kuru bir bez yardımıyla alabilirsiniz. Özel koruyucu malzemelerle kaplanan tablolar, güneş ışığına direkt olarak maruz bırakılmadığı sürece renklerindeki canlılığı uzun yıllar koruyor.

Doku Tablo markasının çerçeveli ya da çerçevesiz olarak tasarladığı kanvas tablolarla birlikte, yağlı boya dokulu tablo modellerini de Koçtaş üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri online alışverişin sunduğu fırsatlardan yararlanarak hızlı ve kolay bir şeklide sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla göster