750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Eliplast

Eliplast

Eliplast, İtalya’da kurulduğu 1959 yılından beri mutfak, banyo ve evinizin diğer alanlarında kullanmanız için yenilikçi ve akılcı çözümler bulmaya devam ediyor. Her evde bulunan pratik kurtarıcıların birçok ülkeye ihracatını gerçekleştiren Eliplast, plastik yapışkan askılardan mutfak gereçlerine kadar geniş bir ürün kataloğuna sahip. Üretimde ve paketlemede yüksek kalite standartlarını benimseyen şirket, kullanılan ham maddeleri gıda ile temasa uygunluğuna dikkat ederek seçiyor. 

Eliplast, Banyodan Mutfağa Her Detayda Yanınızda

Eliplast ürün yelpazesinde banyonuz için aradığınız bütün ürünleri bulabilirsiniz. Marka tarafından, banyo aksesuarları, aynalar ve banyo rafları gibi farklı kategorilerde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuluyor. Özellikle, banyo aksesuarları kategorisinde pratik çözümler sağlayan ürünler göze çarpmakta. Örneğin, kalıp sabun kullanmayı tercih edenler için kaymaz sabun altlığı çeşitleri bulunuyor. Kullandığınız banyo malzemelerini düzenlemek için ise plastik köşe raflarını tercih edebilirsiniz. Küvetlerinizin ya da duşa kabinlerinizin tabanına yapıştırabileceğiniz hayvan figürlü kaymaz banyo matları ile çocuklarınızın banyosunu hem keyifli hem de güvenli hale getirebilirsiniz. Marka, seyahatlerinizi düşünerek de kurtarıcı ürünler sunmakta. Seyahatlerinizde diş fırçanızı hijyenik bir şekilde taşımak isterseniz, plastik diş fırçası kaplarından tercih edebilirsiniz. Mutfak gereçlerinde ise Eliplast, plastik ürünlerin haricinde bulabileceğiniz tahta ürünler ile mutfaklarınıza zevkli dokunuşlar yapıyor. Markanın mutfak ürünleri arasında, kesme tahtaları, çatal bıçak takımları ve lezzetli hamur işleri hazırlamak için ihtiyacınız olan her türlü malzemeyi bulabilirsiniz. Mutfağınızda alan tasarrufu sağlamak ve dağınıklıktan kurtulmak için düzenleyici ürünlere göz atabilirsiniz. Ayrıca, marka, sofra düzeninize katabileceğiniz peçetelikler gibi diğer her türlü gereci sizlere sunuluyor. 

Evinizdeki Küçük Ama Marifetli Kurtarıcılarda İmzası Var

Markanın en sevilen kategorisinde ise evinizin her yanında sizin için kullanım kolaylığı sağlayan aksesuarlar bulunmakta. Bu aksesuarlar arasında en çok bilinen ürün ise yapışkan askılar. Ev düzeniniz için kullanabileceğiniz marifetli ürünlerden bir başkası ise şişeler için dökme kapakları. Yağdanlıklardan ya da farklı şişelerden sıvıları kontrollü şekilde dökmenizi sağlayacak kapakları siz de tercih edebilirsiniz. Eliplast plastik kapı durdurucu ise ani kapı çarpmalarından kaçınmak ve çocuklarının güvenliğini sağlamak isteyen herkes için kurtarıcı. Bu kapı durdurucu, mıknatıslar yardımıyla manyetik olarak kapıların çarpmasını engelliyor. Ayrıca, kapı durdurucusunu monte etmek için vida kullanmaya gerek duyulmuyor. Eliplast’ın marifetli kapı durdurucularına ve diğer ürünlerine Koçtaş'tan ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla göster