750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Erl

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Erl

Yerli üretim kalitesi ile Türkiye pazarında yer edinmeyi başaran Erl markası; kurulduğu ilk günden beri kalitesi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Üretimdeki ve satışlarındaki performansı ile öne çıkarak dünya pazarında da yerini almayı hedefleyen marka; duşakabin, küvet, kompakt sistemler ve özel kabin sitemlerine imza atıyor. Erl markasının geniş ürün yelpazesinde yedek parçalar ve kendi ürünlerini tamamlayan aksesuarlar da mevcut.

ERL Kompakt Kabin Sistemleri ile Öne Çıkıyor

Erl markası; modern tasarımları ile ön planda tuttuğu özel kabin modelleri ve kompakt sistemleri ile öne çıkmaktadır. Üstü açık kompakt sistem ve Erl kompakt kabin modelleri, modern tasarımın yer aldığı bazı ürünleridir. Erl kompakt kabinler; genişlik, yükseklik, derinlik ve tekne türleri olarak çeşitlilik göstermektedir. Markanın duşakabin modelleri ise; mini küvetli, oval kabinli, köşe kabinli olarak boyut ve şekil olarak çeşitli modellere ayrılmaktadır. Erl duşakabinleri; desenli, desensiz ve renkli seçenekleri ile banyonuza uyum sağlayacak çeşitliliği sağlamaktadır. Tekne sifon modelleri arasında ise basmalı ve standart modeller mevcuttur. Markanın ürünlerinin çoğu simetrik ve asimetrik olarak tasarlanmaktadır. Bu durum kullanıcıların banyolarına uygun kabin ve küvet seçimini kolaylaştırmaktadır.

ERL Kompakt Sistemleri Konforlu Bir Duş Deneyimi Sunmaktadır

Erl kompakt sistemleri %100 akrilik küvet ve en son sistem elektronik ve teknolojik ekipmanlar ile kullanıcıya konforlu ve kaliteli bir duş deneyimi sunmaktadır. Ürünlerde kullanılan akrilik sayesinde aynı zamanda; kolay temizlenebilen, hijyenik ve uzun ömürlü ürünler elde edilmektedir. Erl kompak sistemlerinin tamamında tüketici konforu düşünülerek standart olarak sunulmakta olan kontrol paneli, sıvı sabunluk, ayak masajı, hidro sırt masajı, tepe duşu, el duşu, board ve tepe lambası  ve hands-free telefon cevaplama sistemi yer almaktadır. Tüm buz hizmetlere ek olarak isteğe bağlı sunulan ses sistemi, zaman ve ısı kontrollü buhar banyosu, whirpool (jakuzi) ve ozon sterilizasyonunu da kompakt sistemlerinde mevcuttur.

Kaliteyi ve konforu banyolarınıza taşıyan Erl markasının kompakt sistemlerinden yedek parçalarına kadar birçok ürününe Koçtaş üzerinden ulaşabilirsiniz. Markaya ait istediğiniz ürünü online sipariş kolaylığı ve güvenilir ödeme yöntemleri ile sipariş ederek ürünlere sahip olabilir ve konforu banyonuzda deneyimleyebilirsiniz.  

Daha fazla göster