750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yalılı Seramik

Yalılı Seramik

Yalılı Seramik, 1994 yılında Ankara'da kurulan, seramiği sanatla şekillendiren bir firmadır. Abajur, abajur başlığı, aksesuar, hediyelik eşya ürünleri üretimi yapan Yalılı Seramik, seramiği sanatla buluşturup özenle işleyerek ortaya çıkardığı ürünleri ile sanata ilgisi olan kişiler için öne çıkar. Hobi etkinlikleri ve sanat kurslarında kullanılabilecek şekilde boyanmamış seramik objeler, duvar panosu gibi özel dekorasyon ürünleri gibi ham malzemeler de üreten Yalılı Seramik, sanatseverler için ilham kaynağıdır. Bunun yanı sıra Yalılı Seramik, mevcut ürün modellerinin dışında otel, tatil köyü gibi tesisler için, iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek duvar panoları, logo ve artistik figürlerden oluşan objeler gibi kişi yada kurumlara özel dekorasyon ürünleri de üretir.

Ev Aydınlatması Ve Dekorasyonu Sanatla Buluşturur

Yalılı Seramik markasının seramiği sanatla buluşturan modern ve dekoratif tasarımları ile evleriniz ve ofislerinize farklı bir hava yaratacak olan abajur ürünleri, mekan dekorasyonu konusuna önem veren kişiler için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Mekan aydınlatması ve dekorasyonunda oldukça trend olan abajur kullanımını farklı bir boyuta taşıyan ve sanatla buluşturan Yalılı Seramik tasarımları ile mekanlarınızda sanat kokan bir hava oluşturarak göz doldurabilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize estetik ve şık bir dokunuş kazandıran, seramik sanatçıları tarafından tasarlanan el yapımı seramik avize objeleri ile sanatsal ruhunuzu mekanlarınıza yansıtarak farklı stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Dekorasyonuzu Tamamlayacak Seramikleri Keşfedin  

İster evlerinizin yatak odası, salon gibi bölümlerinde aydınlatma ve dekor objesi olarak, isterseniz de ofislerinizde sergileyebilmeniz için uygun olan el yapımı tasarım seramik abajur ürünleri, göz alıcı bir detay olarak mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırmak için idealdir. Yalılı Seramik'in fil, at gibi hayvan silüeti tasarımlı abajur modelleri ile, duvarlarınızda bulunan hayvan figürlü tablolarınızı bir arada kullanarak uyumlu bir görsel alan oluşturabilir, odalarınızı bu küçük dokunuşlarla anında farklı bir havaya büründürebilirsiniz. Modern, estetik ve sanatsal ruhu mekanlarınıza taşımak ve özgün stilinizi dekorasyon tercihlerinizde de yansıtabilmek için siz de dilediğiniz Yalılı Seramik objesini Koçtaş güvencesi ile sepetinize ekleyebilir, kolayca siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Daha fazla göster